• Koncert Kolęd i Pastorałek

• W środę 20.12.2023r. odbył się w naszym przedszkolu Koncert Kolęd i Pastorałek. Koncert wyjątkowy, bo na gitarze akmpaniowały nam Pani Dyrektor Beata Kasprzak, a także Pani Marzena Obrębska, której w szczególności dziękujemy za organizację całego wydarzenia. Dzieci ze wszystkich naszych grup przygotowały krótki występ wokalny o tematyce świątecznej. Nie zabrakło wszystkim znanych kolęd, oryginalnych pastorałek, a nasze najmłodsze pociechy zaprezentowały piosenkę o Mikołaju. Zapraszmy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

• Zapraszmy do udziału w zbiórce!

• Szanowni Państwo,

zbliża się okres świąteczny, wielu z nas zabiera się za świąteczne porządki w swoich domach. Jesteśmy przekonani, że w Waszych szafach, piwnicy czy też na strychach znajdują się zimowe ubrania, których już nie nosicie, a mogą jeszcze posłużyć innym, w szczególności w tym zimowym czasie.

W najbliższych dniach planujemy otworzyć w Iławie pierwszą Ciepłą Szafę, w której osoby, które potrzebują naszego wsparcia znajdą coś, co ich ogrzeje i pomoże przetrwać ten trudny czas.  Liczymy na Wasze zaangażowanie, które sprawi, że zima stanie się dla wielu naszych sąsiadów cieplejsza.

Co zbieramy:

• kurtki,
            • swetry
            • ciepłe buty,
            • spodnie,
            • czapki,
            • szaliki.

Dla Kogo:

• Dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Gdzie: Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie, ul. Wiejska 2d

Kiedy: każda ŚRODA, zaczynając od 6 grudnia w godzinach od 14:00 do 16:00

UWAGA! Przynosimy jedynie ciepłe ubrania wierzchnie, CZYSTE, spakowane w worek gotowe do przekazania innym.

Dziękujemy Wam za Waszą hojność i gotowość do pomocy.

• Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny!

• Kochani!

Już w poniedziałek 4.12 od godziny 6.00 zapraszamy na nasz przedszkolny kiermasz świąteczny. To wspaniała okazja by zakupić ręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje a jednocześnie wesprzeć nasze przedszkole . Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli tyle pracy i przekazali tak piękne dekoracje . Kiermasz potrwa do piątku 8.12.

Do zobaczenia!