• Przygotowując się do obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, przedszkolaki we wszystkich grupach postanowiły udekorować nasze przedszkole. Na drzwiach i tablicach wyeksponowano plakaty, hasła oraz prace pllastyczne związane z nadchodzącym świętem. Towarzyszyła nam duma i ogromne zaangażowanie w tworzenie wspólnych prac o tematycze patriotycznej. Dzieci samodzielnie wymyślały patriotyczne hasła, takie jak: CAŁYM SERCEM KOCHAM POLSKĘ, JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM, MOJA OJCZYZNA, POLSKA MÓJ DOM, KOCHAM CIĘ POLSKO, NASZE SERCE DLA POLSKI czy DRZEWO NIEPODLEGŁOŚCI. Po zakończeniu tych działań, nasze przedszkole obfitowało w biało-czerwone barwy. Wraz z rodzicami jesteśmy dumni z naszych małych patriotów.