• Kiermasz Świąteczny

• Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Przyjaciele!

Nasze przedszkole organizuje w tym roku Kiermasz Świąteczny. Odbędzie się on w dniach 4-8.12.2023r. Serdecznie prosimy o wsparcie w postaci wykonania wraz z dziećmi ozdób świątecznych, choinkowych, stroików. Wszystkie wykonane ozdoby będą dostępne w sprzedaży podczas kiermaszu, a dochód z niej przeznaczony na zakup potrzebnych materiałów dydaktycznych. Serdecznie zachęcamy do udziału i świetnej zabawy z dziećmi podczas tworzenia ozdób. Więcej szczegółów dostępnych jest na załączonym ogłoszeniu.

• Prośba o wsparcie dla Marcela

• Drodzy Rodzice, Przyjaciele Przedszkola! Nasze przedszkole włącza się do prośby o wsparcie dla naszego wychowanka, w zbiórkę na rzecz Marcela Hermana, 7-letniego chłopca z Iławy, który jest niepełnosprawny od urodzenia. Marcel niestety nie mówi, nie je samodzielnie, nie siedzi. Potrzebuje przez całą dobę wsparcia swoich bliskich. Rodzina dba o siebie jak może ale potrzebuje wsparcia z zewnątrz. Bez tej pomocy nic się u nich nie zmieni. Szczegóły choroby Marcela znajdują się w opisie do zrzutki, do której link załączamy poniżej. Serdecznie prosimy o wsparcie, w miarę możliwości.

Adres do zbiórki: https://zrzutka.pl/retwen

Do końca zostało już tylko 4 dni. Prawdopodobnie nie uda nam się zebrać przez tak krótki czas całej kwoty, ale naprawdę warto podjąć jeszcze jeden wysiłek, by wspomóc tę rodzinę. Za wszelką pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękujemy.